Czy zgodzisz się ze mną, że trudno być prawdziwym mężczyzną w XXI wieku? Wielu z nas zostało wychowanych przez matki, które choć kierowane miłością, nie zastąpią nigdy ojca. Ojca, który nie miał czasu się nami opiekować, bo musiał pracować utrzymując rodzinę albo oddawał się różnym nałogom, nie radząc sobie w swojej roli. Kto miał nam przekazać wzorce i wiedzę o tym, jak być mężczyzną? Przecież nie kobiety! Ilu z nas odbyło inicjację w męski wiek, tzw. postrzyżyny? Ja nie znam nikogo takiego. A ty?
Stąd właśnie pojawiła się idea MĘSKIEGO WARSZTATU. W grupie samych mężczyzn, odizolowani od żeńskich energii, będziemy razem nadrabiać stracony czas. Przez prawie 4 dni będziemy wspólnie pracować nad tym, co to znaczy być mężczyzną, uzdrawiać relacje z ojcem i innymi mężczyznami oraz wewnętrznym chłopcem, który siedzi w każdym z nas. Otrzymamy też narzędzia, które pozwolą odnaleźć swoje miejsce w świecie jako mężczyzna, oraz wszyscy przejdziemy rytuał inicjacyjny stawania się Mężczyzną przez duże M.
Dla kogo jest ten warsztat:
ojców, mężów, kochanków – chcących poprawić swoje relacje w związkach
dyrektorów, kierowników, przedsiębiorców – staniesz się Autentycznym Liderem jakim zawsze chciałeś być
mężczyzn wychowanych bez ojca – nadrobisz braki w relacjach z innymi
mężczyznami
zagubionych i szukających sensu w życiu – być może jedyne czego brakuje Ci do szczęścia, to obudzenie Autentycznego Mężczyzny w sobie
Co da Ci Męski Warsztat:
odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,
będziesz miał większe zaufanie do samego siebie,
otworzysz się na innych mężczyzn i nauczysz się z nimi współdziałać,
uzyskasz pewność potrzebną do zarządzania innymi i samym sobą,
poprawisz jakość relacji z kobietami
nauczysz się właściwie wykorzystywać i kontrolować męską energię seksualną,
Nie ma znaczenia to czy masz 15 czy 65 lat, czy masz rodzinę czy nie, bo na to, by dopełnić proces stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości facetem jest zawsze dobry czas.
PROWADZI:
Tom de Winter Od wielu lat prowadzi profesjonalne warsztaty dla firm i grup społecznych. Rezyduje w Oosterbeek (Holandia) oraz w Maierhöfen (Bawaria-Niemcy), gdzie stworzył nowy Ośrodek Szkoleniowy. Tom to nauczyciel praktyk duchowych, tantry i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach związanych z bezpośrednią praca z ludźmi. Zanim rozpoczął praktykę terapeutyczną był między innymi dyrektorem działu kadr w liniach lotniczych Transavia Airlines. Wprowadza w życie zasadę, że zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania, a świat zewnętrzny odzwierciedla nam to, czym jesteśmy wewnątrz nas samych. Studiował nauki społeczne oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry i podnoszenia aktywności fal Alfa w mózgu. Tom to silny mężczyzna z zintegrowanymi pierwiastkami żeńskimi. Warsztaty prowadzi pewnie, konkretnie i skutecznie. Zwracając uwagę na każdego z uczestników dba, aby grupa działała spójnie, zdecydowanie, ale bez agresji. Wszystkie elementy warsztatu, a zwłaszcza rytuał inicjacyjny, który nadzoruje, na długo zapadają w pamięć uczestników i zmieniają życie na pełniejsze.
Zobacz wideo z którego dowiesz się więcej o idei męskiego warsztatu:
https://youtu.be/OXNSWi2MMsI

Zapisy u organizatora męskiego warsztatu: januszpietrzak2@gmail.com, tel. 601415347

Pełna informacja o warsztacie jest tutaj: www.meskiewarsztaty.com
Informacje organizacyjne:
początek: 22 listopada 2018 (czwartek) ok. godz. 18:30,
zakończenie: 25 listopada 2018 (niedziela) ok godz. 15:00
miejsce: Ośrodek Rozwojowy „ODDECHOWO” w Borzymach k.Warszawy www.oddechowo.pl,
Opłaty za męski warsztat: 1200 zł (warsztat) + koszty wyżywienia i noclegu.
Nocleg i wyżywienie rozliczane są oddzielnie. Opłata za pobyt i wyżywienie wynosi: 170 zł./osoba/doba, czyli za cały pobyt 510 zł. – śpimy 3 noce. Nocleg jest w domkach 4 lub 5 osobowych. W domkach 4 -osobowych są 2 pokoje 2 -os., a w domkach 5 – osobowych są 2 pokoje 2 – os. i 1 pokój 1 – os.