Pooddychaj sercem w Oddechowie!

Całoroczny ośrodek, który pomieści tyle osób

Jurta ma aż tyle m2

Tyle domków 4 osobowych

Tyle domków 5 osobowych

Całoroczny ośrodek, a w nim:
Jurta z drewnianą podłogą, wyposażoną w pomoce do jogi i medytacji
Stołówkę z przeszkloną oranżerią
Wegańską kuchnię

W domkach znajdziesz kuchnię, werandę i kominki!
Zobacz Nasze domki

KOMFORT I PROSTOTA

Zarówno domki, jurta, jak i stołówka w Oddechowie zbudowane są z materiałów naturalnych, ich głównym surowcem jest drewno. W stołówce mamy klimatyzację grawitacyjną.
Dzięki temu we wszystkich pomieszczeniach możesz swobodnie oddychać podczas ćwiczeń czy medytacji, a w domkach – doskonale się wysypiać.
Już wkrótce na terenie Ośrodka pojawią się hamaki i SAUNA!
Chcesz zobaczyć jurtę i domki na żywo? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

JURTA

To doskonała przestrzeń do prowadzenia zajęć grupowych: ruchowych, statycznych, wykładów, pokazów, szkoleń, warsztatów, tańców.
To 100 energetycznych metrów do działania! Sam kształt jurty sprawia, że łatwiej i zupełnie naturalnie, siadając w kręgu, buduje się wspólnotę.
Jurta jest wykonana w całości z surowców naturalnych i położona na selenitach, kamieniach, które są używane do medytacji i wspomagania rozwoju duchowego, polecane dla potrzebujących ukojenia i odnalezienia poczucia bezpieczeństwa. Selenit oczyszcza i pobudza wszystkie gruczoły w organizmie, usuwa blokady w przepływie energii.
Przy jurcie są toalety, z których można skorzystać, aby poprawić komfort prowadzonych zajęć.

NASZE DOMKI

W obrębie Ośrodka Oddechowo do Twojej dyspozycji pozostawiamy:

W sumie możemy więc pomieścić grupy nawet do 48-osobowe.

7 domków 4-osobowych

4 domki 5-osobowe (w domkach 5-osobowych są dostępne jedynki)

Domki są całkowicie autonomiczne.
Na parterze znajdziesz w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon z przytulnym kominkiem do wykorzystywania, gdy nadchodzą chłody, oraz czyściutką, odnowioną łazienkę.* (w dwóch domkach mamy nawet wanny!:)

Nasze domki są ocieplane! W każdym znajdziesz termostat, którym regulujemy za Ciebie temperaturę. Dajcie Ci to komfort, że nawet w zimie, pod warunkiem, że odpowiednio wcześniej poinformujesz nas o swoim przyjeździe, zadomowisz się w ciepłym i przytulnym domku!

Pomoce do jogi i medytacji

Nasza jurta jest wyposażona w niezbędny sprzęt do jogi i medytacji, dzięki któremu możesz przeprowadzić warsztaty medytacyjne czy wyjazd jogowy dla nawet 40 osób. Nie musisz więc kupować sprzętu lub przywozić go ze sobą, nawet jeśli prowadzisz warsztat może przyjechać pociągiem:)

Co możemy Ci BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT zapewnić
40 mat
40 poduszek medytacyjnych
40 materaców
Maty i poduszki są kolorach natury – zieleni, która przywodzi na myśl sosnowy las, w którego sercu położony jest ośrodek, oraz błękitu nieba.

BOGACTWO MOŻLIWOŚCI

Urle, Borzymy, Jadów to miejscowości położone nad Liwcem. To płytka rzeka, którą można przejść wpław lub przepłynąć kajakiem. W pobliskich lasach znajdziesz też ścieżki rowerowe, doskonale nadają się one także na piesze wycieczki, biegi (nie tylko letnie, ale też na nartach biegowych) czy wyprawy po borówki czy grzyby:)

Latem w Borzymach organizowane są także wydarzenia kulturalne takie jak koncerty.

Już wkrótce na terenie Ośrodka pojawią się hamaki i SAUNA!

Chcesz zobaczyć jurtę i domki na żywo? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie!

Wypełnij formularz kontaktowy:

Data Przyjazdu (wymagane)