BĄDŹ AUTENTYCZNY –  MĘSKI WARSZTAT
16-19 listopada 2017

XIII polska edycja

Równolegle z warsztatem dla mężczyzn odbędzie się WARSZTAT DLA KOBIET.
Warsztat dla kobiet prowadzi dr Izabela Kopaniszyn.

Kobiece i męskie warsztaty odbywają się w tym samym miejscu i czasie, chociaż obie grupy pracują oddzielnie według własnego programu. Warsztaty są dla kobiet, mężczyzn oraz par. 

początek: 16 listopada 2017 (czwartek) ok. godz. 18:30
zakończenie: 19 listopada 2017 (niedziela) ok godz. 15:00

miejsce: Ośrodek Rozwojowy „ODDECHOWO”, Borzymy

Opłaty za męski warsztat: 1200 zł (warsztat) + koszty wyżywienia i noclegu.

Uwaga: Jeśli zgłaszasz się na warsztaty z partnerką, która będzie uczestniczyć w warsztacie dla kobiet, to otrzymujecie zniżkę 100 zł. od osoby za warsztat.

Witaj!

Czy zgodzisz się ze mną, że trudno być prawdziwym mężczyzną w XXI wieku? Wielu z nas zostało wychowanych przez matki, które choć kierowane miłością, nie zastąpią nigdy ojca. Ojca,  który nie miał czasu się nami opiekować, bo musiał pracować utrzymując rodzinę, albo oddawał się różnym nałogom, nie radząc sobie w swojej roli. Kto miał nam przekazać wzorce i wiedzę o tym, jak być mężczyzną?  Przecież nie kobiety! Ilu z nas odbyło inicjację w męski wiek, tzw. postrzyżyny? Ja nie znam nikogo takiego. A ty?

Stąd właśnie pojawiła się idea MĘSKIEGO WARSZTATU. W grupie samych mężczyzn, odizolowani od żeńskich energii, będziemy razem nadrabiać stracony czas. Przez prawie 4 dni będziemy wspólnie pracować nad tym, co to znaczy być mężczyzną, uzdrawiać relacje z ojcem i innymi mężczyznami oraz wewnętrznym chłopcem, który siedzi w każdym z nas. Otrzymamy też narzędzia, które pozwolą odnaleźć swoje miejsce w świecie jako mężczyzna, oraz wszyscy przejdziemy rytuał inicjacyjny stawania się Mężczyzną przez duże M.

Dla kogo jest ten warsztat:

ojców, mężów, kochanków – chcących poprawić swoje relacje w związkach
dyrektorów, kierowników, przedsiębiorców – staniesz się Autentycznym Liderem jakim zawsze chciałeś być
mężczyzn wychowanych bez ojca – nadrobisz braki w relacjach z innymi mężczyznami
zagubionych i szukających sensu w życiu – być może jedyne czego brakuje Ci do szczęścia, to obudzenie Autentycznego Mężczyzny w sobie

Co da Ci Męski Warsztat:

odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie
będziesz miał większe zaufanie do samego siebie,
otworzysz się na innych mężczyzn i nauczysz się z nimi współdziałać,
uzyskasz pewność potrzebną do zarządzania innymi i samym sobą,
poprawisz jakość relacji z kobietami
nauczysz się właściwie wykorzystywać i kontrolować męską energię seksualną,

Nie ma znaczenia to czy masz 15 czy 65 lat, czy masz rodzinę czy nie, bo na to, by dopełnić proces stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości facetem jest zawsze dobry czas.

PROWADZI:

Tom de Winter Od wielu lat prowadzi profesjonalne warsztaty dla firm i grup społecznych. Rezyduje w Oosterbeek (Holandia) oraz w Maierhöfen (Bawaria-Niemcy), gdzie stworzył nowy Ośrodek Szkoleniowy. Tom to nauczyciel praktyk duchowych, tantry i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach związanych z bezpośrednią praca z ludźmi. Zanim rozpoczął praktykę terapeutyczną był między innymi dyrektorem działu kadr w liniach lotniczych Transavia Airlines. Wprowadza w życie zasadę, że zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania, a świat zewnętrzny odzwierciedla nam to, czym jesteśmy wewnątrz nas samych. Studiował nauki społeczne oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry i podnoszenia aktywności fal Alfa w mózgu. Tom to silny mężczyzna z zintegrowanymi pierwiastkami żeńskimi. Warsztaty prowadzi pewnie, konkretnie i skutecznie. Zwracając uwagę na każdego z uczestników dba, aby grupa działała spójnie, zdecydowanie, ale bez agresji. Wszystkie elementy warsztatu, a zwłaszcza rytuał inicjacyjny, który nadzoruje, na długo zapadają w pamięć uczestników i zmieniają życie na pełniejsze.

Zobacz wideo z którego dowiesz się więcej o idei męskiego warsztatu:https://youtu.be/OXNSWi2MMsI

Zapisy u organizatora: januszpietrzak2@gmail.com, tel. 601415347

Pełna informacja: www.meskiewarsztaty.com